17 сесія від 23.11.2018 року

Порядок денний чергової 17 сесії VII скликання від 23.11.2018 року

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Андріївської сільської ради за 9 місяців  2018 року.

3. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 05.04.2018 року № VII/7-157  «Про затвердження Програми економічного і  соціального розвитку Андріївської об’єднаної  територіальної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки».

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна,  секретар сільської ради.

4. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені  сільської  ради.

5. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустроющодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна- начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.

6. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою

щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

7.Про затвердження плану  підготовки проектів регуляторних актів на території  Андріївської сільської ради на 2019  рік.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна,  секретар сільської ради

8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність спеціалізованого  шкільного автобуса.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна,  секретар сільської ради.

9. Про затвердження Порядку підготовки та прийняття проектів регуляторних актів у Андріївській сільській раді.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

10. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.