4 сесія від 16.01.2018 року

Порядок денний чергової 4 сесії VII скликання від 16.01.2018 року

1. Про затвердження заступника голови з питань діяльності  виконавчих органів

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільский голова

2. Про клопотання  про безоплатну передачу  об’єктів  охорони  здоров`я із спільної

власності територіальних громад сіл, селищ  Слов`янського району до комунальної

власності Андріївської сільської ради.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільский голова

3. Про клопотання  про безоплатну передачу  об’єктів  освіти  із спільної власності

територіальних громад сіл, селищ  Слов`янського району до комунальної

власності Андріївської сільської ради.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільский голова

4. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування в ДНЗ Андріївської ОТГ на 2018 рік.

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу

5. Про затвердження  штатного розпису  закладів культури Андріївської ОТГ на 2018 рік.

6. Про затвердження структури , штатного  розпису та Положення про преміювння

МПК №1 Андріївської ОТГ на 2018 рік.

7. Про затвердження Акту приймання-передачі  матеріальних цінностей   Сергіївської

сільської ради в комунальну власність Андріївської ОТГ.

8. Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомог працівникам апарату управління Андріївської   сільської ради.

9. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту  «Капітальний ремонт  перекриття та покрівлі адмінбудівлі за адресою: вул.Миру, 7а, с.Андріївка Слов’янського району Донецької області».

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільский голова

10. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту  «Капітальний ремонт. Тепломодернізація  адмінбудівлі  з заміною внутрішньо майданчикових  інженерних мереж водопостачання та каналізації  за адресою: вул.Миру, 7а, с.Андріївка Слов’янського району Донецької області».

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільский голова

11. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт системи опалення  адмінбудівлі за  адресою: вул.Миру, 7а, с.Андріївка Слов’янського району Донецької області».