9 сесія від 29.05.2018 року

Порядок денний чергової 9 сесії VII скликання від 29.05.2018 року

1. Про сільську цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,
позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

2.Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року

VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідач - Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

3.Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року

4.Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року

VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

5.Про затвердження штатного розпису  і витрат Андріївської сільської ради VІІ скликання та її  виконавчого апарату на 2018 рік у новій редакції.

6. Про  внесення  змін  в  рішення  сесії  від  14.02.2018 р. № УІІ/5-74  «Про  надання  згоди  на  організацію  співробітництва  територіальних  громад у  сфері  освіти».

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

7. Про надання згоди  на організацію співробітництва територіальних громад  у сфері освіти.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сілської ради.

8. Про  внесення  змін  в  рішення  сесії  від  14.02.2018  р.  № УІІ/5-75  «Про  надання  згоди  на  організацію співробітництва  територіальних  громад у  сфері  охорони  здоров’я».

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

9. Про надання згоди  на організацію співробітництва територіальних громад  у сфері охорони здоров'я.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

10. Про перейменування вулиці в с.Сергіївка Слов’янського району Донецької області.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сілської ради.

11.Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів Андріївської сільської ради  в оперативне управління КП «Грінтур».

12. Про  схвалення районної цільової програми  ТрО№25/1 забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони району (Слов’янсько-Лиманської ) Донецької області на 2018-2019 роки (за Андріївську сільську раду (ОТГ).

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду  для експлуатації та обслуговування нежитлового приміщення (магазину).

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

14.Про надання  дозволу на складання  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду  для експлуатації та обслуговування нежитлового приміщення (магазину).

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

17.Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

18.Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

19.Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

20.Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

21.Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки безоплатно у власність.

22.Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність.

23. Про підготовку  лота та проведення земельних торгів  (5,5485 га.)

24. Про підготовку лота та проведення земельних торгів (4,8155 га)

25. Про підготовку лота та проведення  земельних торгів (5,0584га)

26. Про підготовку лота та проведення земельних торгів (1,0619га)

27. Про підготовку лота та проведення  земельних торгів  (4,7500га)

28.Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо  рекультивації  земельних ділянок.

29.Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації  земельних ділянок.

30. Про внесення змін до договору оренди землі  б/н від 25.07.2016.

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу  та  екології.

31. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 05.04.2018 року № VII/7-157  «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Андріївської об’єднаної  територіальної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки».

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

32.Про затвердження Акту приймання-передачі.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

33. Про  погодження  КП  «Грінтур» тарифів на послуги з утримання житлових будинків  та прибудинкової території для мешканців с.Сергіївка та с.Роганське Андріївської ОТГ.