21 сесія від 19.02.2019 року

Порядок денний чергової 21 сесії VII скликання від 19.02.2019 року

1. Про внесення змін до рішення Андріївської  сільської ради від  18.12.2018 № VII/ 19 – 470 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на  2019  рік».

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Андріївської сільської ради за 2018 рік.

Доповідач – Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

3. Про проведення конкурсу соціальних проектів (пітчингу) у рамках Програми підтримки громадських ініціатив в 2019 році.

Доповідач - Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економіки, будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства.

4. Про виділення коштів для проведення  конкурсу соціальних проектів (пітчингу)

у рамках Програми підтримки громадських ініціатив в 2019 році.

5. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Андріївській сільській об’єднаній  територіальній громаді на 2019-2021 роки.

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова

6. Про прийняття об’єктів  освіти зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Слов`янського району до комунальної власності Андріївської сільської ради ОТГ

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова

7. Про прийняття об’єктів  охорони  здоров'я  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов`янського району до комунальної  власності Андріївської сільської ради ОТГ.

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова

8. Про районну цільову програму ТрО № 25/1 (Слов’янсько-Лиманський ) Донецької області забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони району на 2019 рік (за Андріївську сільську ОТГ).

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

9. Про  Програму придбання у комунальну власність Андріївської об'єднаної територіальної громади нерухомого майна.

10. Про затвердження Положення  про порядок передачі в оренду, відчуження та списання  комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади  Андріївської сільської  ради.

11. Про інформацію про діяльність Слов’янської місцевої прокуратури за 12 місяців 2018 року.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

12. Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності Андріївської сільської ради.

Доповідач – Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

13. Про проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на  території Андріївської сільської ради в 2019 році.

14. Про проведення  конкурсу  з визначення  виконавця з надання послуг з благоустрою

території Андріївської сільської ради в 2019 році.

15. Про розроблення Генерального плану населених пунктів с.Сергіївка і с.Роганське

Слов’янського району Донецької області.

16. Про Програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом на території Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району Донецької області  на 2019-2021 роки.

Доповідач - Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду

ПРАТ «Дружківське рудоуправління».

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК та екології.

18. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки  в оренду

ПАТ «Веско».

19. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації земельної ділянки ПРАТ «Дружківське рудоуправління».

20. Про надання  дозволу на розробку  проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Сіліверст В.Ю.

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК та екології.

21. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Азаренко А.І.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  громадянину Ковівчак І.М.

23. Про затвердження проекту землеустрою  та передачу земельних  ділянок  безоплатно у власність.

24. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 06.07.2018 № VII/12-279 «Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність».

25. Про внесення змін до рішення  сільської ради  від  19.10.2018 № VII/ 16 – 348 «Про передачу  земельних ділянок державної власності у комунальну власність під господарськими  будівлями та дворами».

26. Про скасування раніше прийнятого  рішення Андріївської сільської ради  від   29.01.2019  № VII/ 20 – 527.

27.Про Програму шкільного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах Андріївської сільської ради в 2019 році.

Доповідач – Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу.

28. Про Програму розвитку житлово-комунального господарства  Андріївської сільської об’єднаної  територіальної громади Слов’янського району Донецької області  на  2019-2021 роки.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

29. Про Програму забезпечення ефективного управління майном, що належить до комунальної власності об’єднаної територіальної громади  Андріївської  сільської ради на 2019-2021 роки

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

30. Про затвердження Положення про порядок використання шкільного  автобусу.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

31. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови  виданих в міжсесійний період.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

32. Про преміювання сільського голови Андріївської ОТГ за лютий 2019 року.

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.