Порядок денний виконавчого комітету від 28 травня 2019 року

1.Про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання для населення Андріївської  сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна,бухгалтер комунального підприємства Андріївської сільської ради "Грінтур".

2. Про оголошення конкурсу  на право оренди комунального майна Андріївської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконавчого комітету сільської ради.

3.Про створення конкурсної комісії  з розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків та затвердження Положення про конкурсну комісію з розміщення тимчасово вільних коштів бюджету сільської ради.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради.