Порядок денний виконавчого комітету від 16 травня 2019 року

1.Про проект Програми розвитку та безпеки дорожнього руху на території Андріївської сільської ради об'єднаної територіальної громади Слов'янського району Донецької області на 2019-2020роки.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку,інвестицій та ЖКГ.

2. Про підсумки виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради  за 1 квартал 2019 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків  у літній період 2019 року на підвідомчій території.

Інформують: керівники навчально - виховних закладів, керівники ЦКД та ЦМД:

Діхтенко Світлана Іванівна

Мірошніченко Світлана Вікторівна

Білобрид Галина Володимирівна

Демічева Наталія Іванівна

Сіденко Марина Володимирівна

Смирнова Марія Дмитрівна.

4. Про оголошення конкурсу щодо придбання службового житла для спеціалістів з охорони здоров'я.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконкому.

5.Про звільнення від плати за харчування в шкільній їдальні Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ученицю 9 класу Марченко Анастасію Миколаївну.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

6. Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, святкування Трійці, відзначення Дня Молоді, Дня Конституції України.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи.

7. Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради у весняно - літній період 2019 року.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник МПК №1 с. Андріївка.

8. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та надання дозволу на видалення зелених  насаджень в межах земель Андріївської сільської  ради.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст  з питань екології  та благоустрою відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою .

9.Про створення  комісії при виконавчому  комітеті Андріївської сільської ради з питань розгляду та вирішення  земельних спорів на підвідомчій території .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

10.Про створення комісії  при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради щодо

визначення проектувальників та технічного нагляду.

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

11.Про встановлення межі доступності послуг транспортного обслуговування незайнятого населення.

Інформує:Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

12.Про визначення  виконавця  послуг з вивезення побутових  відходів на території Андріївської сільської  ради.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна,спеціаліст відділу економічного розвитку,

інвестицій та ЖКГ.

13.Про погодження комунальному підприємству Андріївської сільської ради "Грінтур"калькуляції по покосу трави.

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна,бухгалтер КП "Грінтур".

14.Про встановлення КП "Грінтур" Андріївської сільської ради тарифів на автотранспорті послуги автомобіля ГАЗель  А 22 R  23-50.

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна,бухгалтер КП "Грінтур".

15.Про стан виконання рішень виконавчого комітету Андріївської сільської ради ОТГ, прийнятих у 2017 -2018 році.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

16.Про взяття  на квартирний облік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

17.Про затвердження Положення про преміювання  працівників  закладів культури Андріївської сільської ради.

Інформує:Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради.

18. Про можливе скорочення чисельності працівників Андріївського ЗДО "Сонечко" з 01.09.2019року .