2023 рік

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на вебсайті Андріївської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області оприлюднено проекти рішень Андріївської сільської ради:
1. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Андріївської сільської ради.
2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Андріївської сільської ради.3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Андріївської сільської ради.

Проектами регуляторних актів передбачається встановлення ставок відповідних податків та отримання надходжень до бюджету Андріївської сільської територіальної громади для забезпечення її життєдіяльності.

З текстом проектів рішень та аналізами їх регуляторного впливу можна ознайомитись на вебсайті Андріївської сільської територіальної громади (розділ «Регуляторна діяльність») або за адресою: вулиця Больнична будинок 1 село Сергіївка Краматорського району Донецької області.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень:
- за поштовою адресою: 84192 вулиця Миру будинок 7а село Андріївка Краматорського району Донецької області;
- на електронну адресу andreevskarada@ukr.net.

Запрошуємо Вас до співпраці.