15 сесія від 02.10.2018 року

Порядок денний позачергової 15 сесії VII скликання від 02.10.2018 року

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 05.04.2018 року № VII/7-157 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Андріївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки».

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, т.в.о. сільського голови

2.Про  внесення змін до структури та граничної  штатної чисельності пожежно-рятувальної  команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, т.в.о. сільського голови

3. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

4. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

5. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

6. Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.