7 сесія від 05.04.2018 року

Порядок денний чергової сьомої сесії VII скликання від 05.04.2018 року

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45«Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідач- Мансвєтова Валентина Павлівна, , начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Андріївської об’єднаної  територільної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільский голова.

3. Про встановлення та  затвердження дати створення Андріївського дошкільного навчального  закладу «Сонечко».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільский голова.

4. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянці Мельничек Любов Василівна.

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

5. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянці Рябошапка Ірині Василівні.

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо  інвентаризації земельної ділянки.

13. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної  громади земельної  ділянки  ПАТ «Дружківське рудоуправління».

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

17. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації

земельної ділянки.

18. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки.

21. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бондаренко Костянтина Анатолійовича.

22. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у власність

громадянину Тесленко Сергію Олександровичу.

23. Про погодження питання щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Спічка Надії Петрівні.