Порядок денний виконавчого комітету від 22.07.2020 року

Порядок денний:

1.Про підсумки роботи по розгляду звернень, пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 1 півріччя  2020 року.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна,начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи .

2.Про здійснення контролю за виконанням розпорядчих документів вищестоящих органів за 1 півріччя  2020 року.

3.Про порядок розгляду звернень в Андріївській сільській раді та її виконавчому комітеті, що надійшли через державну установу «Урядовий контактний центр»

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна,начальник відділу загально – організаційного забезпечення і кадрової роботи

4. Про організацію роботи щодо формування проєкту місцевого бюджету Андріївської сільської ради ОТГ на 2021 рік

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна,начальник відділу фінансів,бухгалтерського обліку та звітності.

5. Про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Андріївської сільської ради «Грінтур»  за 2019 рік

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна, бухгалтер КП «Грінтур».

6.Про роботу постійно – діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами за 2019 рік.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою.

7. Про затвердження заходів щодо забезпечення охорони врожаю 2020 року від пожеж на території Андріївської сільської ради

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою.

8.Про оголошення та проведення  конкурсу  з придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення умов проживання.

Інформує:Мірошніченко Дар’я Дмитрівна,начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

9. Про створення конкурсної комісії та  оголошення і проведення  конкурсу

на заміщення вакантної посади директора молодіжного центру Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар Андріївської сільської ради.

10. Про погодження графіку роботи Андріївського сільського Центру культури та дозвілля.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу сільської ради.

11. Про залишки продуктів харчування в закладах освіти у зв’язку з призупиненням освітнього процесу.

12.Інші питання.