Порядок денний засідання виконавчого комітету від 25 березня 2020 року

1.Про стан надходження місцевих податків та зборів  до місцевого бюджету за 2019 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів,бухгалтерського обліку та звітності.

2. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на підвідомчій території.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу сільської ради.

3.Про створення  Координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання.

4.Про затвердження Плану евакуації населення та плану приймання і розміщення евакуйованого населення в безпечному районі.

Інформує:Крайній Леонід Миколайович,інспектор з питань цивільного захисту.

5. Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів сільської ради до весняно – літнього періоду.

Інформує :Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст  відділу земельних ресурсів, АПК, екології та благоустрою.

6.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень на підвідомчій території.

Інформує:Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою сільської ради.

7.Про видалення аварійних,сухостійних та буреломних дерев на підвідомчій території.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою сільської ради.

8.Інші питання.