можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців через"Особистий кабінет виборця"

Дата: 05.11.2017 09:36

Шановні виборці

Андріївської об’єднаної територіальної громади!

Нагадуємо Вам про можливість перевірити  інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців через "Особистий кабінет виборця", що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі Інтернет (www.drv.gov.ua). Особливо, варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців громадянам які нещодавно:

- змінювали прізвище;

- змінювали місце проживання;

- досягли повноліття.

Сервіс  "Особистий кабінет виборця" був модернізований та доповнений додатковими розділами.

В розділі Пошук дільниці можна знайти необхідну виборчу дільницю за номером, адресою або пошуковою фразою.

Розділ Відкриті дані призначений для отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних до рівня району/міста обласного значення.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Слов'янської райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.  При виникненні питань, що належать до компетенції відділу, звертайтесь за адресою: м.Слов’янськ, вул. Василівська, 45, каб. №113. При собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00