Голова Андріївської об'єднаної громади Діхтенко Микола Якович разом з представниками Донецької області беруть участь у Форумі місцевого самоврядування - ІІІ Форумі об'єднаних громад

Дата: 05.12.2018 13:07

Голова Андріївської об'єднаної громади разом з представниками Донецької області беруть участь у Форумі місцевого самоврядування - ІІІ Форумі об'єднаних громад.

Форум відбувається в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. До участі запрошені міські голови, голови ОТГ та районів, народні депутати України, представники уряду, експерти міжнародних організацій. Об’єднані громади Донецької області представляють голови Миколаївської міської, Черкаської селищної та Андріївської сільської ОТГ. Разом з ними участь у форумі беруть представники Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».