Андріївська сільська рада Слов'янського району Донецької області повідомляє, що 20 грудня 2018 року о 14.00 год. в адмінбудівлі сільської ради за адресою: село Сергіївка, вул. Паркова 3а, відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Дата: 18.12.2018 08:11

ОГОЛОШЕННЯ

Андріївська сільська рада Слов'янського району Донецької області повідомляє, що 20 грудня 2018 року о 14.00 год. в адмінбудівлі сільської ради за адресою: село Сергіївка,вул. Паркова 3а , відбудеться  засідання виконавчого комітету.

1.Про Програму соціально - економічного розвитку Андріївської сільської ОТГ на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки.

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова

2.Про затвердження Плану евакуації населення та плану приймання і  розміщення евакуйованого населення в безпечному районі.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович,інспектор з питань цивільного захисту та охорони праці

3.Про стан військового обліку на території Андріївської сільської ОТГ у 2018 році та завдання щодо його поліпшення  у 2019 році.

Інформує: Куценко Валентина Вікторівна,завідувач військово - облікового бюро

4.Про Комплексний план роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Інформує:Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому Андріївської сільської ради

5. Про преміювання працівників МПК 31 с. Андріївка при Андріївській  сільській раді у грудні місяці 2018 року.

6.Про  погодження комунальному підприємству Андріївської сільської ради "Грінтур" калькуляції на автотранспортні  послуги та  послуги трактора МТЗ-82.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович,директор КП"Грінтур"

7.Про створення комісії з обстеження зелених ділянок та розгляду актів прийняття - передавання рекультивованих земель комунальної власності ПАТ "Веско".

Інформує: Забірченко Ольга Володимирівна,начальник відділу земельних ресурсів,

агропромислового комплексу ,екології та благоустрою

8. Про затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької  області на 2019-2023р.р.

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова

9.Про утворення Ради регіонального розвитку Андріївської ОТГ.

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.