29 січня 2019 року о 14-00 годині в залі засідань адмінбудівлі в с.Сергіївка вул.Паркова, 3А відбудеться чергова 20 сесія VII скликання.

Дата: 15.01.2019 08:24

29.01.2019 року о 14-00 годині в залі засідань адмінбудівлі в с.Сергіївка вул. Паркова, 3А відбудеться чергова 20 сесія VII скликання.

На порядок денний винесені наступні питання:

1. Про затвердження звіту сільського голови  про роботу виконавчого комітету Андріївської сільської ради за 2018 рік

2. Про затвердження звіту про виконання  Програми  економічного і соціального  розвитку Андріївської сільської ОТГ за 2018 рік

3. Про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку  Андріївської сільської ОТГ на 2019 рік

4.Про затвердження офіційної символіки Андріївської  об’єднаної територіальної громади

5. Про виконання сільської цільової Програми   фінансової підтримки КП "Грінтур" Андріївської  сільської ради за 2018 рік.

6. Про затвердження Програми «Розвитку культури та охорони культурної спадщини на території  Андріївської сільської ради на  2019-2021 роки»

7. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Андріївської ОТГ на 2019 - 2021 роки

8. Про затвердження Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Андріївської ОТГ на 2019-2021 роки

Програми  «Захисник Вітчизни- 2019» по Андріївській сільській раді.

10. Про затвердження  Програми «Безпечне село» по Андріївській сільській раді на 2019 -2021р.р.

11. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - жителів Андріївської сільської ОТГ на 2019 рік

12. Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2019-2021 роки.

13. Про затвердження Положення про сільський цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища та Порядку планування і використання коштів сільського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища Андріївської сільської ради на 2019 рік".

14. Про Програму розвитку мінерально – сировинної бази, раціонального використання та охорони надр Андріївської сільської ради на 2019-2021 рік.

15. Про Програму розвитку земельних відносин  на  території Андріївської об'єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

16.  Про  Програму підтримки особистих селянських господарств на території Андріївської  об'єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

17. Про місцеву екологічної  Програму на 2019-2021 рік.

18.  Про продовження терміну дії договору  оренди нежитлового приміщення для  Словянського відділення ГУНП в Донецькій області.

19. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ»

20. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

кадастровий номер 1424280500:01:000:1210

21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

25. Про затвердження проекту землеустрою  та передачу земельної  ділянки  в оренду  ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки загальною площею 2,3070 га ПРАТ «ВЕСКО».

28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду  ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».