Увага! Громадська організація «Centrum Wspolpracy Mlodziezy» організовує 12 денні учбові візити для активістів з України, Молдови та Білорусі в Гдиню. Це чудова можливість познайомитись з роботою польських урядових та неурядових організацій, ЗМІ

Дата: 15.01.2019 10:45

Увага! Громадська організація «Centrum Wspolpracy Mlodziezy» (« Центр Співробітництва Молоді») організовує 12 денні учбові візити для активістів з України, Молдови та Білорусі в Гдиню. Це чудова можливість познайомитись з роботою польських урядових та неурядових організацій, ЗМІ.

Навчальні візити – це можливість:

- вперше або ближче познайомитися з Польщею,

- дізнатися ближче про роботу органів місцевого самоврядування, локального бізнесу, ЗМІ, освітніх структур,

- відвідати державні і громадські організації,

- зануритися в польську культуру і історію.

Ціль проекту – продемонструвати учасникам динаміку розвитку Польщі з моменту падіння комунізму. Розкрити тему демократичних перетворень. Вся інформація черпається з неформальних зустрічей з політиками, представниками громадських організацій і бізнеса, польськими студентами та локальними активістами.

В рамках проекту учасникам забезпечується: відшкодування логістичних витрат в рамках певних квот, проживання та харчування, проїзд в місцевому транспорті і витрати, пов’язані з програмними заходами, підтримка в отриманні безкоштовної шенгенської візи.

Програма навчального візиту триває 12 днів з 07 по 18 квітня 2019 року. Група формується з 12 учасників.

Заявки приймаються до 23.59 20 січня 2019 року

Для подачі заявки необхідно заповнити анкету, яка знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegm35f01oPPcLeRL1wrRGPI7fIAvnxlFSAHOIhpeyI0WxV9A/viewform?fbzx=1365835589926351567

Офіційні результати відбору будуть оголошені на сторінці проекту в Facebook в кінці січня. Деталі про візит: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegm35f01oPPcLeRL1wrRGPI7fIAvnxlFSAHOIhpeyI0WxV9A/viewform?fbzx=1365835589926351567

За додатковими питаннями можна звернутись: studyvisits@cwm.org.pl.