Шановні пані та панове! Запрошуємо 19 лютого 2019 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру, Броварський проспект 15, відбудеться 10-тий Голландсько-український агробізнес форум з професійного картоплярства.

Дата: 25.01.2019 10:40

Форум присвячений обговоренню ситуації на ринку картоплі України і визначенню пріоритетних напрямів розвитку галузі та можливостей для українських виробників. Основні питання форуму:

1. Розвиток переробки картоплі в Україні: державна підтримка агровиробників та переробників картоплі.
  2. Ключові напрямки розвитку сектору картоплярства України за результатами 2018 року, потреби сектору та пропозиції співпраці на 2019 рік.
  3. Українська картопля для переробки та процедура виходу на європейський ринок. Реалії та перспективи.
  4. Внутрішні процедури фітосанітарного контролю під час перевезення картоплі.
  5. Виробництво та переробка картоплі: інвестиційна привабливість проектів в Україні.
  6. Прибутковість бізнесу: виробництво картоплі за несприятливих умов, нідерландський досвід.
  7. Вимоги до якості картоплі на переробку.

Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://ucab.ua/ua/pres_sluzhba/anonsi_podiy/x_gollandskoukrainskiy_agrobiznes_forum_z_profesiynogo_kartoplyarstva_1593.  З питань участі у заході звертатись за телефонами: +38(044)236-21-10