Бізнес-гранти для розширення бізнесу у розмірі від 2000 до 10000 доларів для створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту  в Україні.

Дата: 06.02.2019 15:16

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

Головна ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу. Учасники програми: суб’єкти малого та середнього бізнесу.

В рамках цієї програми будуть надані бізнес-гранти  для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Умови отримання гранту:

- Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.

- Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

- Інвестування з боку заявника в планове розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

- Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Додаткова інформація за посиланням:http://lap.drc.ngo/title/sme?fdclid=