Шановні книговидавці! Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької області проводить заходи щодо підтримки вітчизняного книговидання.

Дата: 12.02.2019 11:07

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавчої продукції і вдосконалення системи книгорозповсюдження в Донецькій області департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації здійснює заходи щодо підтримки вітчизняного книговидання, видання творів місцевих авторів.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування області, громадських об’єднань, творчих об’єднань, тощо.

Макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електронну адресу (e-mail: 00342@dn.gov.ua), з позначкою «Підтримка книговидання».

Всі детальна інформація за посиланням: https://dn.gov.ua/ua/news/shanovni-knigovidavci