Андріївська ОТГ посіла 14 місце серед 248 об'єднаних громад за показниками виконання власного бюджету за 2018 рік

Дата: 28.02.2019 13:56

Експерти проаналізували бюджети об’єднаних громад кожної області за 2018 рік.

Експерти з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки програми «U-LEAD з Европою» та SK International) проаналізували бюджетні показники 665 ОТГ за чотирма показниками: власні доходи на одного мешканця; рівень дотаційності бюджетів, питома вага видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах ОТГ, капітальні видатки на одного мешканця.

Про результати фінансового моніторингу за минулий рік повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування. Сергій Івахнін, радник з питань місцевих фінансів, підготував аналіз по громадах Донецької області.

Для моніторингу всі 665 громад були розділені на групи в залежності від кількості населення.

Андріївська громада з кількістю населення 2338 чоловік увійшла до четвертої групи і посіла 14 місце серед 248 об’єднаних громад