Андріївська сільська об’єднана територіально громада затвердила власну символіку

Дата: 01.04.2019 13:40

21.01.2019 року рішенням сесії VII/20-502 були затверджені ескізи: герб і прапор та положення про порядок використання символіки Андріївської (ОТГ).

Переможцем конкурсу на розробку кращої символіки Андріївської (ОТГ) стала Мороз Маргарита Михайлівна жителька села Сергіївки

Герб являє собою геральдичний щит, так званого іспанського типу. На зелено-синьому щиті герба зобразили ті об’єкти та символи, що відображають сьогодення громади. Орнамент рушника як символу України, зображення церкви в Сергіївці як символ духовності, квітки півонії, яка росте на території громади й занесена до Червоної книги.

Прапор складається з двох горизонтальних смуг - синьої та зеленої, між якими проходить стрічка з вишивки. За задумом авторки символіки, синій колір символізує щирість, вірність, відданість, честь, благородство, духовність, чисте небо та воду, бездоганність, молодість, і життєвий ріст, зелений колір символізує життя, надію, свободу, достаток, радість та начало всього земного.

Положення про зміст, опис герба і прапора та порядок використання символіки Андріївської об'єднаної територіальної громади за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04342045/241a86773efdc7ce13b5a26b4a0e8e5a.docx