Дата: 09.05.2019 14:44

«Вижити, вистояти, перемогти» 9 травня 2019 року в селі Андріївка Андріївської ОТГ відбувся мітинг присвячений 74 річниці Перемоги у ІІ Світовій війні. На мітингу були присутні жителі та гості села, учні Андріївської ЗОШ.

Голова громади М.Я. Діхтенко та голова ветеранської організації Т.В. Столяр привітали усіх зі святом. Учні Андріївської ЗОШ підготували літературну композицію, солісти АЦКД виконали пісні про війну, танцювальний колектив «Натхнення» показав композицію «Дорога до дому». Завершився мітинг хвилиною мовчання та покладання квітів до пам’ятника воїнів, що загинули звільняючи село Андріївка в роки ІІ Світової війни.