13 червня 2019 року "День агропартнерства" за сприяння агрохолдингу "HarvEast" та UTA Group

Дата: 10.06.2019 09:21

13 червня 2019 року за сприяння агрохолдингу «HarvEast» та UTA Group відбудеться «День агропартнерства», під час якого передбачається провести презентацію нової Програми підтримки фермерів Східного регіону, розробленої спеціалістами агрохолдингу «HarvEast» та UTA Group, яка, на думку авторів, сприятиме підвищенню рівня економічної ефективності виробництва сільськогосподарських культур; нових бізнес-можливостей, логістичних та фінансових інструментів для аграріїв Східного регіону України.

Учасники заходу ознайомляться з новими видами сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин та добрив.

Крім того, в рамках «Дня агропартнерства» передбачається огляд виробничих потужностей насіннєвого заводу агрохолдингу «HarvEast» та проведення екскурсії на морський термінал «УкрТрансАгро».

Участь у зазначеному заході безкоштовна та можлива за умови попередньої реєстрації за посиланням:

Початок проведення заходу – о 09.30 на території насіннєвого заводу агрохолдингу «HarvEast» (смт. Нікольське).

З питань реєстрації та проведення зазначеного заходу необхідно звертатися за тел.:

(096) 308-91-45 Марія Сахарова;

(067) 745-95-69 Вадим Ворожцов.