Андріївська сільська  рада (ОТГ) Слов'янського району Донецької області оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади.

Дата: 11.07.2019 08:50

Об'єкт оренди : будівля боксів з прибудовою, загальною площею 224,4 м².,  розташована за адресою: вул. Южна,33, село Новоандріївка, Слов'янського району, Донецької області, технічний стан - задовільний, будівля не перебуває в заставі, податковій заставі , в оренді.

Початковий розмір орендної плати 15095,70 грн. на рік

Цільове призначення: розміщення _______________

Умовами   конкурсу є:

- стартовий розмір орендної плати відповідно до вартості за незалежною оцінкою об'єкта та ставки орендної плати згідно з Методикою розрахунку орендної плати за майно,що знаходиться у комунальній власності територіальної громади Андріївської сільської ради;

- дотримання вимог експлуатації об'єктів;

- компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди,витрат на публікацію оголошення про конкурс;

- здійснення певних видів ремонтних робіт;

- дотримання умов належного утримання об'єкту;

- ужиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації.

- додержання Правил пожежної безпеки та Державних санітарних правил і норм;

- своєчасне внесення орендної плати з врахуванням індексу інфляції;

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому виконанні інших умов конкурсу.

Для участі в конкурсі  фізичні та юридичні особи подають на адресу орендодавця такі документи:

- заява про участь в конкурсі;

- зобов'язання щодо виконання умов конкурсу;

- довідку про відсутність заборгованості з орендної плати;

Кандидати,які є юридичними особами,крім вищевказаного також подають:

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- завірені нотаріусом копії установчих документів;

- завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

- завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності,у разі їх наявності.

Кандидати,які є фізичними особами - підприємцями,також подають:

- копію документа,що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі,або належним чином оформлену довіреність,видану представнику фізичної особи;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- декларацію про доходи фізичної особи - підприємця або завірену в установленому порядку копію звіту суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи - платника податку.

Пропозиції надаються у конвертах, скріплених печаткою учасника конкурсу, з написом " на конкурс", зазначенням бажаного об'єкту оренди,найменування і адреса заявника.

Конкурс буде проведено 12 серпня  2019  року о 10.30 год. за адресою: Донецька обл., Слов'янський район,село Андріївка,вул. Миру,7б,кабінет сільського голови.

Заяви про участь у конкурсі та пропозиції приймаються з дня публікації оголошення в газеті "Вісті"  за адресою: Донецька обл., Слов'янський район, село Андріївка, вул. Миру,7б, відділ економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ , щоденно  з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00години) крім суботи та неділі.

Термін прийняття заяв від претендентів  на участь у конкурсі закінчується за 1 робочий день до дати проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо об’єкту, переліку необхідних документів, бланки заяв  та умови  конкурсу  надається конкурсною комісією.

Контактна особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Пархоменко Наталія Іванівна, тел. 0954769268