Триває реєстрація для участі Українських виробників у торговій місії до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року

Дата: 05.08.2019 14:09

Триває реєстрація для участі у торговій місії до Швеції та Данії

Українські виробники органічних продуктів харчування, зернових, меду, кондвиробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави цьогоріч мають можливість відкрити ринок Скандинавських країн.

Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), у рамках ініціативи ЄС EU4Business, відкрито реєстрацію у торгову місію до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширення присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Десять компаній, які буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, отримають:

• індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом;

• вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;

• візити на підприємства та/або стор-чеки для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року. Детальна інформація, умови участі та реєстрація за посиланням:http://bit.ly/TMSweden

Контактна особа: Юлія Котова (jkotoya@fsr.org.на) - керівник та співорганізатор торгової місії, проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.