Про проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області

Дата: 07.08.2019 16:13

Андріївська сільська рада нагадує, що з метою підвищення інформованості та обізнаності мешканців Донецької області стосовно проведення реформи місцевого самоврядування і процесів децентралізації влади, конкретних прикладів розвитку громад, кращих практик місцевої і регіональної демократії Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення у 2019 році конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1LxCw3LVN_vHc326D7JYlsHJNy3r9X-zcLlqSX5VIspg/viewform?edit_requested=true, додавши до неї публікації або відеозаписи, які автор подає на конкурс.

Дедлайн конкурсу – 15 вересня 2019 року.