Тарифи та норми на послуги з водопостачання, водовідведення та викачування стічних ям, які надаються всім споживачам на території Андріївської сільської ради

Дата: 19.08.2019 16:29

АНДРІЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  16.08.2019  № 160

с. Андріївка

Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та з викачування стічних ям, які надаються всім споживачам  на території Андріївської сільської ради

Відповідно до підпункту  2 пункту "а" частини  1 статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-ВР ( із змінами та доповненнями), статті 31 Закону України „Про житлово - комунальні послуги”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово - комунальних послуг, структуру цін / тарифів, зміну цін / тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад” від 30 липня 2012 року № 390, враховуючи звернення комунального підприємства "Грінтур" Андріївської сільської ради від 26.06.2019 року № 86 про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення  та  з викачування стічних ям, розглянувши економічно обґрунтовані розрахунки тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та викачування стічних ям , які надаються всім споживачам на території Андріївської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради,-

ВИРІШИВ:

1.Затвердити економічно обгрунтовані витрати на надання послуг на території Андріївської сільської ради з :

1.1. водопостачання  -  25 грн.13 коп. /м3.

1.2. водовідведення - 13 грн.45 коп. /м3.

1.3. викачування стічних ям  - 113грн. 25 коп./м3.

2.Затвердити норму споживання води на території сільської ради на одну особу -3,6 куб.м. на місяць.

3. Встановити комунальному підприємству „ГрінтурАндріївської сільської ради  тариф на послуги з водопостачання :

3.1. для населення  сільської ради  в розмірі, нижчому від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх надання , - 11грн.58 коп. /м3 при нормі використання води 3,6 м3 за місяць, при використанні води вище  установленої норми - 25 грн.13 коп. /м3.

3.2. для  інших підприємств, організацій та бюджетних установ - 25грн.13коп. /м3

4.Встановити комунальному підприємству „ГрінтурАндріївської сільської ради  тариф на послуги з водовідведення :

4.1.для населення  сільської ради  в розмірі, нижчому від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх надання  - 6 грн.19 коп. /м3  за місяць;

4.2. для  інших підприємств, організацій та бюджетних установ - 13 грн.45 коп. /м3 за місяць.

5. Доручити виконавчому комітету сільської ради  звернутися до сесії Андріївської сільської ради щодо затвердження Місцевої Програми компенсації обґрунтованих витрат ( різниці в тарифах) на надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення побутових відходів КП  "Грінтур", що надає послуги населенню Андріївської ОТГ на  2019 рік.

6.Відділу економічного розвитку , інвестицій та житлово - комунального господарства (Коновалова І.В.) оприлюднити це рішення  на веб - сайті сільської ради.

7. Зобов’язати комунальне підприємство „Грінтур” (Дячек О.В.) не менше ніж за 15 днів до введення у дію встановлених тарифів на послуги з водопостачання , водовідведення  та викачування стічних ям,  повідомити споживачів з посиланням на це рішення.

8. Встановити, що рішення набирає чинності з 01 вересня 2019 року.

9.Рішення  виконкому від 28.05.2019 №123 "Про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання для населеня Андріївської сільської ради" визнати таким,що втратило чинність.

10.Координацію роботи щодо виконання даного  рішення покласти на директора комунального підприємства "Грінтур" Дячек О.В. ,   контроль - на  начальника відділу економічного розвитку , інвестицій та житлово - комунального господарства  Самойленко Н.М.

Сільський голова                                                                                               М.Я.Діхтенко