Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

Аналітична довідка щодо розгляду звернень громадян за 9 місяців  2019 року  у виконавчому комітеті   Андріївської сільської  ради  Слов'янського району Донецької області.

Дата: 07.10.2019 13:45
Кількість переглядів: 546

Аналітична довідка

щодо розгляду звернень громадян за 9 місяців  2019 року  у виконавчому комітеті   Андріївської сільської  ради  Слов'янського району Донецької області.

 

             Керуючись статтею 40 Конституції України, Законом України “Про звернення громадян”, виконуючи Указ Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,  Закон України «Про безоплатну правову допомогу» у виконавчому комітеті Андріївської сільської  ради проведена певна робота спрямована на своєчасний і якісний розгляд пропозицій, заяв, скарг громадян одержаних поштою та на особистому прийомі сільським головою, заступником сільського  голови, секретарем сільської ради, керуючим справами (секретарем) виконкому сільської ради  та надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам, які звернулись на особистий прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції сільської ради.

            На адресу виконавчого комітету Андріївської сільської ради протягом 9 місяців 2019 року надійшло звернень - 81 (у 2018 році -  93 звернення, зменшилось на 12 звернень),  З них  надійшли поштою - 4 звернень, на особистому прийомі – 71 звернення відповідно.

В своїх зверненнях громадяни порушували різноманітні питання, всього порушено 83 питань, проти аналогічного періоду 2018 року  - 93 питань, їх кількість зменшилась на - 10 питань.

Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше у своїх зверненнях громадяни порушують питання  соціального захисту населення 24 та питання земельних відносин   - 20 питань. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року їх кількість збільшилась на 22 питань, а саме: 12 питання  соціального захисту населення та 10 питання земельних відносин .

 

            Серед основних питань, які порушували мешканці у своїх зверненнях упродовж звітного періоду  чільне місце займають:

питання соціального захисту населення                - 24

питання земельних відносин                                  - 20

питання сімейної та гендерної політики                - 2

питання забезпечення дотримання законності

та охорони правопорядку,реалізації прав

і свобод громадян                                                   -2

інші питання                                                           -35

 

           Із загальної кількості розглянутих звернень (81) , вирішено позитивно - 34 звернення, дано роз'яснення - 43, звернення, що переслані за належністю - 4.

 

            У звітному періоді від вразливих верств населення до виконавчого комітету сільської ради надійшло 41 звернення, у тому числі:

від осіб з інвалідністю I, II, III групи                                                - 4 

від «дітей війни»                                                                               - 1

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь - 21

від  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС                          - 1

від дітей                                                                                           - 1

від ВПО                                                                                           - 1

від інших категорій                                                                          - 52.

 

         За звітний період проведено 37  виїзних прийомів ( в 2018 році - 32), з них: Сергіївка - 17,  с. Новоандріївка - 9.На  виїзних прийомах керівництвом сільської ради розглянуто 23 звернень громадян ( в 2018 році - 25). Порушувалися питання : соціального захисту, земельні питання та питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку та інші.

 

          Протягом звітного періоду до  виконавчого комітету сільської ради  через органи влади вищого рівня, з урядової «Гарячої лінії» надійшло для розгляду 10 звернень громадян. Із розглянутих  питань  - 10  роз’яснено в терміни, визначені чинним законодавством. В зверненнях найбільш актуальним питаннями є питання  виплати соціальних допоміг, надання роз’яснень щодо права на пільги ,щодо роботи Слов'янського РЕСу  та інші. Громадяни зверталися до органів влади вищого рівня минаючи сільську раду, що не давало змоги вирішити питання на місцевому рівні.

 

          Протягом 9 місяців 2019 року до виконавчого комітету сільської  ради надійшло 5 колективних звернень (у 2018  році - не було колективних звернень). Найбільш актуальними були питання: ремонту доріг, покращення роботи Слов'янського РЕСу, будівництво водогону.

 

          Проведено 3 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на яких заслухано 3 звіти про стан роботи зі зверненнями громадян.  За звітний період проведено 3  "Днів контролю".

 

           Протягом звітного періоду на засіданні виконавчого комітету сільської  ради розглядалися питання: 

- 21.01.2019 про підсумки роботи по розгляду звернень,пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2018 рік;

- 18.07.2019 про підсумки розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті сільської ради за 1 півріччя 2019 року.

 

         Звернення громадян забезпечують постійний зв’язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави. Тому робота зі зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.

 

 

 

Керуючий справами (секретар) виконкому                                                              Г.П.Сищенко

Андріївської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь