"КОЗАЧА СЛАВА В СЕРЦЯХ" в Сергіївському ЦМД в дитячому клубі "Симпатяги" до Дня захисника України пройшла конкурсна програмапройшла конкурсна

Дата: 15.10.2019 15:05

До Дня захисника України в Сергіївському ЦМД в дитячому клубі "Симпатяги" пройшла конкурсна програма "Козача слава в серцях". Хлопці змагалися в конкурсах на спритність, винахідливість, витривалість, вміння працювати в команді. Звичайно, вони продемонстрували і свою повсякденну дитячу непосидючість та веселу вдачу.Дівчата були глядачами.Головою жюрі був учасник АТО Долженко Анатолій, щира і доброзичлива людина, якого діти привітали із святом. Перемогу відзначили за спільним столом зі справжнім казацьким кулішем, який приготували клубні працівники.