23.10.2019 року в Андріївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" пройшли свята присвячені осені.

Дата: 23.10.2019 16:47

В Андріївському закладі дошкільної освіти(ясла-садок) «Сонечко» 23.10.2019 відбулися такі заходи:

• осіннє свято  в групі  раннього віку "Осіннє листячко!»-вихователь Ковівчак Н.І
  • спортивне свято в різновіковій групі «Козацькі забави!»-вихователь Залогіна О.М.

Музичний керівник   Антонюк О.О. разом з вихователями   Ковівчак Надією Іванівною і Залогіною Ольгою Михайлівною підготували і провели святкові заходи. Малята раннього віку збирали шишки в «осінньому лісі», ховалися від «дощика», співали весело пісні. Діти різновікової групи змагалися у спритності, витривалості, грали в командах, «варили на вогнищі» козацьку кашу та отримали безліч позитивних емоцій. Такі заходи сприяють   вихованню у дітей патріотичних почуттів, ознайомлюють дошкільнят з історією своєї  України, свого народу.

Директор:              Г.В. Білобрид