«Врятувати від забуття» - проводиться 13-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів

Дата: 30.10.2019 11:09

Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації інформує щодо проведення щорічного 13-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організаторами Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасний історичний контекст принагідно інформуємо про умови конкурсу:

1. Участь у конкурсі можуть брати учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2019 року. Протягом грудня 2019-січня 2020 р. Журі з-поміж професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 року.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

Тривалість фільму немає перевищувати 8 хвилин.

На початку відео роботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc. анкету.

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті акторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання та уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net