05 грудня 2019 року в місті Краматорськ пройде національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Дата: 11.11.2019 16:51

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі змінами), 05 грудня 2019 року проводиться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнес (далі – МСБ) для активації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

- надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції – «Авангард – Хол» (місто Краматорськ, вулиця Конрада Гампера1, Сад Бернацького) Початок роботи конференції – о 10.00. Реєстрація учасників – з 9.00.

Запрошуємо прийняти участь у конференції представників малого і середнього підприємництва.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.Iy/2gF9tUo.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73: e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа Бедзай Олег Миколайович).