ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надає послуги зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив

Дата: 11.12.2019 16:18

ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, з метою сприяння реалізації програм розвитку та підтримки сільського господарства, надає послуги зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для національних сільськогосподарських виробників.

ДП «ГрінЕнерго» спільно  з Національною  академією  аграрних  наук  України  (НААНУ)  провидить  комплексний  аналіз  пропозицій на ринку  добрив,  перевіряє  постачальників  на  сумлінність,  походження,  дату виробництва,  відповідальність  якості, наявності на регіональних  складах, строків  поставки  та  здійснення  постачання.

Фахівці підприємства  та НААНУ  безкоштовно надають  консультації  для національних сільгоспвиробників  щодо  ефективності  використання різних видів  добрив, особливостей їх  застосування  для отримання максимального результату  урожайності  та  прибутковості.

З метою  подальшої  співпраці  та  взаємодії  звертатися  за телефонами:

+38 (044) 337-93-89,     +38 (093) 021-88-48     або на адресу  електронної  пошти info@green-energo.com.ua