ОГОЛОШЕННЯ! Андріївська сільська рада Слов'янського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника гуманітарного відділу

Дата: 12.12.2019 09:40

Андріївська сільська рада Слов’янського району Донецької області оголошує

конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

начальника гуманітарного відділу

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

До участі в конкурсі на посаду начальника гуманітарного відділу Андріївської сільської ради допускаються громадяни України, які мають:

- повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління»;

- знають норми чинного законодавства з питань служби в ОМС;

- вільно володіють державною мовою;

- досконале вміння працювати на персональному комп’ютері.

Необхідні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2ДС), автобіографія, копія документів про освіту, декларація про майновий стан та доходи за 2018 рік, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, дві фотокартки розміром 4х6 см.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобіганню та протидії корупції» та інших законодавчих актів.

Для подання документів на участь у конкурсі та додатковою інформацією звертатись за адресою: 84192, Донецька область, Слов’янський район, с. Андріївка, вул. Миру, буд. 7б, Андріївська сільська рада або за телефоном 066 516 42 83.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу на заміщення вакантної посади розміщена на сайті Андріївської громади: andriivska.gromada.org.ua. в розділі діяльнисть виконавчого комітету - порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Андріївської сільської ради за адресою: (с. Андріївка вул. Миру 7 б, тел. 066 516 42 83).

Дата опублікування 12.12.2019 року