20 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться форум «Україна-Туреччина: ділове партнерство без кордонів». Організаторами заходу є ТПП України та Рада зовнішньоекономічних відносин Туреччини (DEIK).

Дата: 16.12.2019 16:35

Програмою заходу передбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній та їх представництв в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій (попередня програма додається). Форум відбудеться за сприяння Посольства Туреччини в Україні та в партнерстві з Асоціацією турецьких підприємств TUiD
         Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з представниками турецьких компаній, встановлення діалогу щодо питань залучення інвестицій в українську економіку та розвиток інфраструктури. На форумі будуть присутні українські та турецькі підприємці, зацікавлені в налагодженні ділових відносин насамперед в таких сферах, як енергетика та промисловість, телекомунікації, інфраструктура, сільське господарство, транспортно-логістична сфера, харчуй промисловість.

Захід відбудеться у конференц-залі «Колізей» Торгово-промислової палати України (м. Київ,   вул. Велика Житомирська, 33), початок о 10:00участь безкоштовна.

Запрошуємо взяти участь у Форумі.

Щодо умов та детальної інформації, звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактні особи

- Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua).

- Забашта Валерія (+380503664997 zva-zed@ucci.org.ua).