Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

Дата: 20.12.2019 11:19

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 року №1017-р, здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

Опитувальник для експортерів розміщено за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4tEaVZjtUfvog69ZsvXbtBMWu_EJ76BhWvIsD3HmYvZE2uQ/viewform