Дата: 14.01.2020 13:31

14.01.2020 року в Андріївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» було проведено заняття-розвагу «Фестиваль зимових народних свят!». Діти різновікової групи ознайомились з народними зимовими святами та звичаями, розучували колядки, щедрівки, різдвяні пісні, зимові музичні народні ігри. Такі заходи сприяють розвитку пізнавальної активності дітей, збагачують враження про явища суспільного життя, створення сприятливих умов для збагачення життєвих вражень про народні зимові свята: День святого Миколая, Різдво, Новий рік.