14 лютого 2020 року в Андріївському Центрі культури та дозвілля пройшов захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: година-пам’яті «Афганістан болить в моїй душі!».

Дата: 17.02.2020 10:07

На заході були присутні воїни-афганці: Горгуль Віктор Дмитрович, Сиваш Олександр Володимирович, Ухов Сергій Михайлович, жителі Андріївської громади, учні школи, працівники Центру культури та дозвілля, сільської бібліотеки та сільської ради.

Воїнів-афганців привітала та вручила подарунки, квіти секретар Андріївської громади Нікітіна Олена Анатоліївна.

Голова ветеранської організації Столяр Тетяна Василівна привітала учасників бойових дій та розповіла про Сергія Самойленко, жителя села Андріївка, який загинув в афганській війні.

Захід закінчився хвилиною мовчанням та покладанням квітів до пам’ятника воїнам-афганцям та на могилу Сергія Самойленко.