ОГОЛОШЕННЯ! 15.06.2018 року о 14 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка за адресою: вул.Паркова 3А, відбудеться засідання чергової  десятої сесії 7 - го скликання

Дата: 04.06.2018 08:25

ОГОЛОШЕННЯ!

15.06.2018 року о 14 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка відбудеться засідання чергової  десятої сесії 7 - го скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет сільської ради  на 2018 рік».

Доповідач - Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про затвердження  сільської цільової Програми   фінансової підтримки КП "Грінтур" Андріївської сільської ради на 2018 рік.

3.Про надання згоди на прийняття майна об’єктів  освіти  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов`янського району до комунальної власності Андріївської сільської ОТГ

4. Про затвердження Програми формування житлового фонду соціального призначення

та придбання об’єктів нерухомого майна на території Андріївської ОТГ.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

5. Про затвердження Детального плану території під розміщення об'єкту "Будівництво "Центру безпеки  громадян, розташованого  за адресою : Донецька область, Слов'янський район, с.Андріївка по провулку Гаражний, 8-а ""

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

7. Про надання дозволу на розробку робочого Проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки.

8. Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

11. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної  громади земельної  ділянки  ПРАТ "Дружківське рудоуправління".

12. Про погодження списку індивідуальних забудовників, які потребують кредитування

Доповідач – Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

13. Про  затвердження  робочого проекту  "Рекультивація земель державної власності  (територія господарського  двору)  в межах  Андріївської сільської  ради Слов'янського району Донецької області  (ділянка  біля села Новоандріївка - 15,58 га).(Коригування) - реконструкція".

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

14. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

15. Про затвердження рішень виконавчого комітету виданих в міжсесійний період.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

16. Про затвердження розпоряджень  сільського голови виданих в міжсесійний період