ОГОЛОШЕННЯ! 06.07.2018 року о 16 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка за адресою: вул.Паркова 3А, відбудеться засідання чергової  дванадцятої сесії 7 - го скликання

Дата: 25.06.2018 13:33

ОГОЛОШЕННЯ!

06.07.2018 року о 16 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка відбудеться засідання чергової  дванадцятої сесії 7 - го скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет сільської ради  на 2018 рік».

Доповідач - Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про внесення змін та доповнень до  структури та  штатної чисельності  виконавчого апарату  Андріївської сільської ради на 2018 рік

3. Про  оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Андріївської сільської об'єднаної  територіальної  громади.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

4. Про програму запровадження електронного документообігу в Андріївській сільській

раді та її виконавчому комітеті на період 2018  - 2019 років.

5. Про делегування повноважень у сфері освіти Краматорській міській раді

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

6. Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території  Андріївської ОТГ.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

7. Про делегування повноважень замовника з виконання топографічної основи.

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

8. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту  «Капітальний ремонт фасаду нежитлового будинку  Андріївського будинку культури, розташованого  в с.Андріївка, вул.Миру, 7 "В", Слов’янського району Донецької області»(коригування)

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об’єкта  будівництва

«Поточний ремонт вимощення, цоколя  та ганків  Андріївської  загальноосвітньої  школи

І –ІІІ ступенів  по провулку  Гаражний 21, с.Андріївка, Слов’янського району, Донецької області».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

10. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об’єкта  будівництва «Поточний ремонт  частини  приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів  по провулку  Гаражний 21, у с.Андріївка, Слов’янського району, Донецької області» .

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

11.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об’єкта  будівництва «Поточний ремонт  вимощення та цоколю Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Нова,1 у селі Сергіївка,  Слов’янського району, Донецької області»

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

12. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об’єкта  будівництва «Поточний ремонт  вимощення та ганків Сергіївського закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» по вулиці Соборна 5, село Сергіївка,  Слов’янського району, Донецької області».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

13. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт тротуару по вул.Миру (від вул. Труда до вул. Побєди) в с.Андріївка, Слов’янського району  Донецької області».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки  безоплатно у власність.

16. Про внесення змін в раніше прийняті  рішення сесії сільської ради.

17. Про  наданя  відпустки Андріївському сільському голові.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

19. Про затвердження штатного розпису  і витрат Андріївської сільської ради VІІ скликання та її  виконавчого апарату на 2018 рік у новій редакції.

20. Про надання  дозволу на складання  технічної документації із землеустроющодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

21. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта  будівництва «Поточний ремонт  вимощення, ганків та цоколю закладу дошкільної освіти

(ясла-садок) «Сонечко» по вулиці Самойленка 2а, в с. Андріївка,  Слов’янського району,

Донецької області».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

22. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

23. Про затвердження розпоряджень  сільського голови виданих в міжсесійний період.

Доповідач - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

24. Про затвердження рішень виконавчого комітету виданих в міжсесійний період.