ОГОЛОШЕННЯ! 17.08.2018 року о 15 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка за адресою: вул.Паркова 3А, відбудеться засідання чергової  чотирнадцятої сесії 7 - го скликання

Дата: 06.08.2018 13:43

ОГОЛОШЕННЯ!

17.08.2018 року о 15 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка відбудеться засідання чергової  чотирнадцятої сесії 7 - го скликання з порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Андріївської об’єднаної територільної громади на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки за І півріччя 2018 року.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

2. Про створення пожежно - рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

3. Про Регламент роботи  виконавчого комітету Андріївської сільської ради в новій редакції.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

4. Про затвердження  поточних  індивідуальних технологічних  нормативів використання питної  води КП «Грінтур» на території Андріївської ОТГ.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна- начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.

6. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Нове  будівництво зовнішніх мереж водопостачання по провулку Парковий в с.Андріївка, Слов’янського району  Донецької області», (Коригування).

Доповідає – Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економіки, архітектури, житлово-комулнального господарства.

7. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Нове  будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вулиці Побєди в с.Андріївка, Слов’янського району  Донецької області», (Коригування).

8. Про погодження списку індивідуальних забудовників, які потребують кредитування.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

9. Про створення Ланки цивільного захисту.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

10. Про  приєднання до європейської ініціативи "Угода мерів".

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

11. Про прийняття в комунальну власність земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

12. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Нове  будівництво альтанки  на території Сергіївського центру молодіжного дозвілля за адресою: вул. Соборна,3 с.Сергіївка, Слов’янського району,  Донецької області».

13.Про скасування рішення про державну реєстрацію статутів територіальних громад.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

14. Про утворення робочої групи із розробки Статуту Андріївської сільської об’єднаної

територіальної громади.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

15. Про відміну раніше прийнятого рішення від  25.07.2018 № VII/ 13 – 307 «Про надання

згоди на поділ земельної ділянки».

16.Про скасування раніше прийнятого рішення Андріївської сільської ради від 25.07.2018 № VII/13-308.

17.Про діяльність Слов’янської місцевої прокуратури за 6 місяців 2018 року

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

18. Про виплату компенсації за невикористану відпустку  сільському голові Діхтенку М.Я.

19. Про надання відпустки та преміювання сільському голові Андріївської ОТГ