ОГОЛОШЕННЯ! 03.12.2019 року о 14 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка за адресою: вул.Паркова 3А, відбудеться засідання позачергової  двадцять  восьмої сесії 7 - го скликання

Дата: 21.11.2019 15:40

ОГОЛОШЕННЯ!

03.12.2019 року о 14 - 00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради в с.Сергіївка відбудеться засідання позачергової  двадцять  восьмої сесії 7 - го скликання з порядком денним:

1. Про затвердження плану діяльності  з  підготовки проектів регуляторних актів Андріївської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської  ради

2. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від  18.12.2018 № VII/ 19 - 470 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на  2019 рік».

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

3.Про затвердження  зведених кошторисних розрахунків вартості  об'єктів будівництва соціальної сфери.

Доповідає – Позіра Ніна Дмитрівна,  головний бухгалтер сільської ради.

4. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від  імені сільської  ради.

Доповідач - Позіра Ніні Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

5.Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови  виданих в міжсесійний період.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської  ради

6. Про преміювання сільського голови Андріївської ОТГ.