Андріївська сільська рада повідомляє про початок відбору кандидатів на отримання нагороди Dubai International Best Practices Award for Sustainable Development.

Дата: 27.02.2020 16:12

Зазначеною нагородою відзначаються кращі світові приклади сталого міського розвитку, який є результатом співробітництва між державним, приватним та громадським секторами у таких сферах: міське відновлення та публічні простори, будівництво інноваційних будинків, сталі системи міського харчування, вирішення проблем зміни клімату та зменшення забруднення, планування та менеджмент міської інфраструктури.

Потенційними кандидатами на отримання нагороди можуть бути органи державної влади, місцевого самоврядування та їх асоціації, об'єднання громад, науково-дослідні інститути, приватні та державні фонди, засоби масової інформації та приватні особи. Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2020 року.