В Андріївському ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» з 20 по 21 лютого  був реалізований соціально-ігровий проєкт «МІСТО ЧАРІВНИКІВ» за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт»

Дата: 28.02.2020 14:16

В Андріївському ЗДО(ясла-садку) «Сонечко» з 20 по 21 лютого  був реалізований соціально-ігровий проєкт «МІСТО ЧАРІВНИКІВ» за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт» за темою «ПАРК ПРОФЕСІЙ: СПІЛКУВАННЯ З МАЙСТРАМИ» з метою актуалізації уявлення дітей про взаємопов`язаність і взаємозалежність представників різних професій.  Для участі в проєкті залучили всіх дітей різновікової групи де дошкільнята діяли дружно і конструктивно в процесі взаємодії. Цей соціально-ігровий проєкт актилізували знання про значення різних професій в селі чи в місті. Діти і батьки обмінялися думками і враженнями про два дні проєкту і сфотографувалися на згадку.