Оголошення! 16 травня 2019 року о 13.00 годині  в приміщенні Андріївського центру культури та дозвілля (глядацька зала) за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7в відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Дата: 06.05.2019 15:30

Порядок денний:

1.Про проект Програми розвитку та безпеки дорожнього руху на території Андріївської сільської ради об'єднаної територіальної громади Слов'янського району Донецької області на 2019-2020роки.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку,інвестицій та ЖКГ.

2. Про підсумки виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради  за 1 квартал 2019 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків  у літній період 2019 року на підвідомчій території.

Інформують: керівники навчально - виховних закладів, керівники ЦКД та ЦМД:

Діхтенко Світлана Іванівна

Мірошніченко Світлана Вікторівна

Білобрид Галина Володимирівна

Демічева Наталія Іванівна

Сіденко Марина Володимирівна

Смирнова Марія Дмитрівна.

4. Про оголошення конкурсу щодо придбання службового житла для спеціалістів з охорони здоров'я.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконкому.

5.Про звільнення від плати за харчування в шкільній їдальні Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ученицю 9 класу Марченко Анастасію Миколаївну.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

6. Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, святкування Трійці, відзначення Дня Молоді, Дня Конституції України.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи.

7. Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради у весняно - літній період 2019 року.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник МПК №1 с. Андріївка.

8. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та надання дозволу на видалення зелених  насаджень в межах земель Андріївської сільської  ради.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна,спеціаліст  з питань екології  та благоустрою відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою .

9.Про створення  комісії при виконавчому  комітеті Андріївської сільської ради з питань розгляду та вирішення  земельних спорів на підвідомчій території .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

10.Про створення комісії  при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради щодо

визначення проектувальників та технічного нагляду.

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

11.Про встановлення межі доступності послуг транспортного обслуговування незайнятого населення.

Інформує:Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

12.Про визначення  виконавця  послуг з вивезення побутових  відходів на території Андріївської сільської  ради.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна,спеціаліст відділу економічного розвитку,

інвестицій та ЖКГ.

13.Про погодження комунальному підприємству Андріївської сільської ради "Грінтур"калькуляції по покосу трави.

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна,бухгалтер КП "Грінтур".

14.Про встановлення КП "Грінтур" Андріївської сільської ради тарифів на автотранспорті послуги автомобіля ГАЗель  А 22 R  23-50.

Інформує: Мирошниченко Марина Володимирівна,бухгалтер КП "Грінтур".

15.Про стан виконання рішень виконавчого комітету Андріївської сільської ради ОТГ, прийнятих у 2017 -2018 році.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

16.Про взяття  на квартирний облік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

17.Про затвердження Положення про преміювання  працівників  закладів культури Андріївської сільської ради.

Інформує:Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради.

18. Про можливе скорочення чисельності працівників Андріївського ЗДО "Сонечко" з 01.09.2019року .