Оголошення! 18 липня 2019 року о 13.00 годині в приміщенні Андріївського центру культури та дозвілля (глядацька зала) за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7в відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради

Дата: 05.07.2019 15:48

Порядок денний:

1. Про хід виконання Програми соціально - економічного розвитку  території Андріївської сільської ради за 1 півріччя  2019 року  .

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економічного розвитку,

інвестицій та ЖКГ.

2. Про підсумки розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 1 півріччя  2019 року.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи.

3. Про здійснення контролю за виконанням розпорядчих документів вищестоящих органів за перше півріччя 2019 року.

4. Про організацію відзначення на території Андріївської  сільської ради Дня незалежності України та Дня Прапора України.

5.Про затвердження Плану  заходів щодо боротьби з підпалюванням стерні та сухої

рослинності, недопущення виникнення пожеж на сільськогосподарських угіддях,

полезахисних лісосмугах та яружно-балочних насадженнях на території  Андріївської

сільської ради у 2019 році.

Інформує: Половинка Наталія  Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою.

6.Про затвердження заходів щодо забезпечення охорони врожаю 2019 року від пожеж  на території Андріївської сільської ради

Інформує: Половинка Наталія  Миколаївна,спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою.

7. Про затвердження Положення про квартирний облік Андріївської  сільської ради

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна,спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку,інвестицій та ЖКГ.

8. Про взяття на квартирний облік  гр. Нікитенко Наталію Олександрівну та гр.Нікитенко Сергія Сергійовича.

9.Про обмеження руху великовагових транспортних засобів вулицями та дорогами загального користування,які перебувають у комунальній власності Андріївської сільської ради.

Інформує:Мороз Андрій Васильович,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

10.Про затвердження акту обстеження житлового будинку комунальної власності Андріївської сільської ради,що розташований за адресою: с. Сергіївка,вул. Зарічна,53.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економічного розвитку,інвестицій та житлово - комунального господарства.

11. Про затвердження акту обстеження  виявлених  безгосподарських відходів по вул. Садова,57  в с. Андріївка .

Інформує: Зайцева Олена Миколаївна,спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою.

12.Про  проведення демонтажу зруйнованого об'єкту комунальної власності сільської ради -  льоху, що  розташований на території Андріївського ЗДО "Сонечко" за адресою с. Андріївка, вул. Самойленка,2а.

Інформує: Білобрид Галина Володимирівна,директор Андріївського ЗДО "Сонечко".

13. Про впорядкування  назв об'єктів культурної спадщини , що перебувають у комунальній власності Андріївської сільської ради,  та присвоєння їм поштової адреси.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради.

14.Про створення конкурсної комісії по визначенню виконавця проектувальних  та будівельних робіт на об'єктах комунальної власності Андріївської сільської ради .

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради.

15. Про затвердження  зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта  будівництва "Поточний ремонт частково стін ІІ класу, стель роздягальні спортивного залу та кабінету географії Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розташованої за адресою : пров. Гаражний,21 с. Андріївка Сов'янського району Донецької області"

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради