Оголошення! 16 серпня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7б відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Дата: 05.08.2019 15:52

Порядок денний:

1. Про підсумки  виконання  місцевого бюджету ОТГ Андріївської сільської ради  за І півріччя  2019  року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

2. Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради   за 2018 рік та 1 півріччя 2019 року.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

3. Про проект рішення "Про створення Служби у справах дітей Андріївської сільської ради (об'єднаної територіальної громади)  Слов’янського району Донецької області ".

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

4. Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної інформації  у виконавчому комітеті  Андріївської сільської ради за  І півріччя  2019 року.

5. Про затвердження Положення про "Гарячу лінію" телефонного зв’язку з населенням.

6. Про проведення "Дня контролю"результатів розгляду звернень громадян  в Андріївській сільській раді.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар)  виконкому сільської ради.

7. Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, та  затвердження положення про Координаційну раду, її складу.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу.

8. Про встановлення тарифів  комунальному підприємству "Грінтур" Андріївської сільської ради  на послуги з вивезення  побутових відходів  на території сільської ради.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович, директор КП "Грінтур".

9. Про встановлення тарифів комунальному підприємству "Грінтур" Андріївської сільської ради  на послуги з водопостачання, водовідведення та   з викачування стічних ям, які надаються всім споживачам  на території сільської ради.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович, директор КП "Грінтур".

10. Про створення комісії щодо приймання - передачі  автомобіля марки УАЗ 3962 із спільної власності територіальних громад сіл,селищ Слов'янського району до комунальної власності Андріївської сільської ради.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

11. Про  присвоєння поштової адреси котельням Андріївського  закладу загальної  середньої  освіти  I-III  ступенів Андріївської  сільської  ради  Слов’янського району  Донецької  області.

Інформує: Діхтенко Світлана Іванівна,директор Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

12. Про затвердження єдиного зразка припису та протоколу про адміністративні правопорушення.

Інформує: Мороз Василь Андрійович,головний спеціаліст(юрисконсульт).

13.Про затвердження Протоколу засідання конкурсної комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради з питань оренди майна комунальної власності Андріївської сільської ради.

14. Про затвердження графіку роботи закладів  дошкільної освіти Андріївської сільської ради.

15. Про затвердження  ціни  на меблі Андріївського ЗДО "Сонечко",які мають довготривалий термін експлуатації та надання дозволу  на їх продаж.

Інформує: Білобрид Галина Володимирівна, директор Андріївського ЗДО "Сонечко".

16. Про зміни до річних та помісячних розписів до бюджету ОТГ  Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

17.Про надання житла дитині - сироті Мокропулі Максиму Валерійовичу.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

18.Про звільнення учнів пільгових категорій від плати за харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Андріївської сільської ради.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

19.Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради  Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар)  виконкому сільської ради.

20.Про оголошення та проведення конкурсу з придбання житла для осіб з числа дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення умов проживання.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.