Оголошення! 25 вересня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7б відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Дата: 13.09.2019 16:01

Порядок денний:

1.Про хід виконання рішення виконкому від 18.04.2019 року № 103 "Про підсумки

проходження опалювального періоду 2018-2019 років та завдання по підготовці до опалювального періоду 2019-2020р.р."

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово - комунального господарства.

2. Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради в осінньо - зимовий період 2019-2020 р.р.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник МПК №1 с. Андріївка.

3. Про затвердження Концепції та Положення про систему енергетичного менеджменту Андріївської сільської ради (ОТГ).

Інформує : Коновалова Інна Валеріївна, спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово - комунального господарства.

4. Про утворення Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконавчого комітету сільської ради.

5. Про прийняття на баланс  Андріївської сільської ради житлового будинку та земельної

ділянки, що розташовані  за адресою: Донецька область, Слов'янський район, село Сергіївка, вул. Больнична, буд.3.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради.

6. Про  надання дозволу на додаткове навантаження керівникам  закладів освіти Андріївської сільської ради.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу.

7. Про надання згоди на зміну цільового призначення нежитлової будівлі "склад продовольчий" в с. Андріївка по вул. Миру,6а .

8. Про зміни до річних та помісячних розписів до бюджету об'єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна,  начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради.