Оголошення! 22 листопада 2019 о 14.00 годині в приміщення Андріївського центру культури та дозвілля (глядацька зала) за адресою: с.Андріївка, вул.Мирру, 7в відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Дата: 11.11.2019 16:22

Порядок денний:

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської ОТГ за 9 місяців 2019 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради.

2.Про зміни до річних та помісячних  розписів до бюджету ОТГ Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу  фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

3.Про організацію чергування сільського голови, заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, секретаря сільської ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської ради на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович,інспектор з питань цивільного захисту.

4. Про утворення аукціонної комісії  при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради для продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради.

5. Про  звільнення від плати за харчування у  шкільній  їдальні Сергіївського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів ученицю 7 класу Коршакову Софію Андріївну.

Інформує: Мірошниченко Світлана Вікторівна, директор Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

6. Про внесення змін до штатного розпису місцевої пожежної команди №1 с. Андріївка

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник МПК №1 с. Андріївка.

7.Про  внесення змін до штатного розпису Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Інформує: Діхтенко Світлана Іванівна,директор  Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

8. Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям та гідроспорудам, що розташовані на території Андріївської сільської ради

Інформує: Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів,екології,агропромислового комплексу та благоустрою.

9.Про затвердження  кошторисної документації по об'єкту: "Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Гаражний, прилеглого до території Центру безпеки громадян в с. Андріївка Слов'янського району Донецької області"

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

10.Про затвердження  кошторисної документації по об'єкту:"Поточний ремонт дорожнього покриття від вулиці Самойленка до провулку Гаражний прилеглого до Центру безпеки громадян в с. Андріївка Слов'янського району Донецької області".

Інформує: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.

11.Про затвердження кошторисної документації по об'єкту:"Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Труда в с. Андріївка Слов'янського району".

Інформує: Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

12. Про надання дозволу Релігійній громаді Андрія Крітського Парафії Горлівської Єпархії Української Православної Церкви села Андріївка Слов'янського району Донецької області на реконструкцію приміщення нежитлової будівлі "продовольча комора" під приміщення Української Православної церкви в с. Андріївка по вул. Миру,6а

Інформує:Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

13.Про взяття на квартирний облік.

14. Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради