Оголошення! 19 грудня 2019 о 14.00 годині в приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7б відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Дата: 09.12.2019 16:27

Порядок денний:

1.Про схвалення прогнозу бюджету Андріївської сільської ради на 2021-2022 роки.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

2.Про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Андріївської сільської ради.

Інформують: Задорожня Олена Іванівна, завідувач Андріївською сільською бібліотекою,

Чеберко Оксана Миколаївна, завідувач Сергіївської сільської бібліотеки.

3.Про затвердження Комплексного плану роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради на 2020 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради.

4.Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом сільської ради та виконавчого комітету на 2020 рік.

5.Про визначення видів оплачуваних громадських робіт на території Андріївської сільської ради на 2020 рік.

6. Про затвердження протоколу № 8 від 18.12.2019 засідання житлової комісії та затвердження списку громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

7.Про надання житла гр. Сливці Наталії Борисівні.

8.Про стан військового обліку на території Андріївської сільської ради ОТГ у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році.

Інформує: Куценко Валентина Вікторівна, завідувач військово – облікового бюро.

9.Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор у справах цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

10. Про затвердження штатного розпису Андріївського ЗДО «Сонечко» Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Білобрид Галина Володимирівна, директор Андріївського ЗДО «Сонечко».

11.Про затвердження штатного розпису Сергіївського ЗДО «Колосок» Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Демічева Наталія Іванівна, директор Сергіївського ЗДО «Колосок» .

12.Про затвердження штатного розпису  Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Діхтенко Світлана Іванівна, директор Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

13.Про затвердження штатного розпису Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Мірошниченко Світлана Вікторівна, директор Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

14.Про затвердження штатного розпису Андріївського Центру культури та дозвілля Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Смирнова Марія Дмитрівна, директор Андріївського ЦКД.

15.Про затвердження штатного розпису Сергіївського Центру молодіжного дозвілля Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Сіденко Марина Володимирівна, керівник художній Сергіївського ЦМД.

16. Про затвердження штатного розпису пожежно – рятувальної команди центру безпеки громадян Андріївської сільської ради з 01.01.2020 року.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник МПК №1 с. Андріївка.

17.Про накладення адміністративного стягнення на гр. Приткову Сніжану Олександрівну.

18. Про надання допомоги  твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення  сільської ради.

19.Про надання згоди на зняття з реєстрації гр. Мартинова Антона Євгеновича.

20. Про створення комісії щодо приймання – передачі об’єктів комунальної власності.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради